utorok 15. januára 2013

Kreslíme v programoch 0.3 a príspevok STE HNUSNÍ !

Ste blbí a neviem, čo všetko správate sa k sebe arogantne a je mi vás ľúto.
Na tom stardolle ste k sebe hnusný a zabúdate na hlavnú vec "Správaj sa ku každému tak ako chceš, aby sa ostatní správali k tebe".
Napríklad Lucia (lucqqa) keď prišla na stardoll tak bola šťastná vyžarovala z nej radosť, potešenie a bola milá, ale vy debilné decká, ktoré ju vkuse kritizujete mám pre vás jednu vetu: Je mi Vás ľúto nikto Vás nikdy nebude mať rád a ja Vás ani nepoznám, ale neznášam Vás možno ste na stardolle pekný no a čo ?
V skutočnosti ste možno škaredý. Hra nie je všetko ... Keď budete väčší budete ľutovať, že do tejto sprostosti ste investovali aspoň cent. Na čo Vám bude keď niečo získate na tej blbosti keď to v skutočnosti nebudete mať a budete veľa pri počítači stratíte priateľov budete slepý, ale budete mať stardoll. Pochybujem, že o dva-tri roky budete na stardolle. A čo bude s peniazmi, ktoré ste zaplatili ?
Ja Vám poviem čo budete to ľutovať. Možno tam spoznáte ľudí, ale na stardolle má každý svoju masku je to virtuálna hra, ktorá je o barbienkách. "Ó bože vidíš mám nové oblečenie" . Na čo Vám je to oblečenia za, ktoré zaplatíte peniaze ( reálne ) a  nebudete ten kúsok oblečenia mať doma ? Na hovno ...
Radšej si kúpte niečo čo môžete aj chytiť a zobrať si do školy. Napríklad Rolo na čo ti to je keď skritizuješ Luciu a ona je z toho smutná no na nič iba tím ublížiš citlivému človekovi, ktorí je potom smutný .
TAK SA UVEDOMTE A SPRÁVAJTE SA AKO ĽUDIA A NIE AKO ZVIERATÁ !!!
A teraz kreslíme v programoch Lucia poslala posledné, čo od nej na tomto blogu aj tom druhom uvidíte lebo na stardoll sere z výšky.
Je to obrázok známej speváčky, ktorú určite poznáte má veľa známych hitov a je jednou z najlepších speváčok sveta. RIHANNNA 
Tak pa a dúfam, že sa budete spr´vať ako ľudia !!!
BLOG OD TERAZ PATRÍ MNE A CELOK STARDOLL BUDE MAŤ THE END V POSLEDNOM ČLÁNKU, KTORÝ JE PREDNASTAVENÍ NA DNESKA O 20: 20 HOD.
                                                                   *Lau*

1 komentár:

  1. Ja som tam aj napísaný :OO ! Dakujem za popularitu ;) Ved hocjaká reklama sa cení ;). K veci... ona to berie ako kritiku ... nieže by som ju mal nejak k srdcu , to priznávam ale moje komentáre tu sú len čiste rady. A "*Lau*"... ja si viem najsť obrázky :* a viem že Lucia je Copycat...

    OdpovedaťOdstrániť